Woda pod wycieraczką kierowcy

Awatar użytkownika
gawelek195
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

Woda pod wycieraczką kierowcy

Post autor: gawelek195 » 14 lis 2017, 01:03

Witam, ostatnio miałem problem dosyć mocno parujących szyb, dzisiaj zajrzałem pod wycieraczkę kierowcy a tam niemalże kałuża, sprawdziłem każdy brzeg i suchy więc woda raczej nie leje się z drzwi (próg suchy choć to też dokładnie jutro sprawdzę rozbierając drzwi) ani z nagrzewnicy bo czuć że to woda a nie płyn chłodniczy. Raczej powątpiewam też że to kwestia rdzy gdyż sama buda jest w dosyć dobrej kondycji i z tego co zaglądałem pod auto to nie widać tam bardzo oznak korozji. Powiedzcie mi skąd może być wyciek gdyż jutro sprawdzę tylko drzwi i ew podpowiedzcie jak wyjąć taplicerkę pod dywanem bo to będzie najprostszy sposób na jej wysuszenie jak i na sprawdzenie czy nie przecieka spod niej, z góry dziękuje za odpowiedzi i pomoc ;(

Awatar użytkownika
Warzyn
Przyjaciele
Przyjaciele
BMW: E46
Rok produkcji: 2002
Podziękował: 7 razy
Kontakt:

Re: Woda pod wycieraczką kierowcy

Post autor: Warzyn » 17 lis 2017, 02:06

podklej wygłuszenie drzwi kierowcy, najczęstsza usterka e46, gdzie przez odklejoną matę przelewa się woda do srodka. dywanu raczej nie wyciągniesz, gdyż trzeba dosłownie cały środek wymontować począwszy od tyłu i kończąc na cięciu dywanu przy samej ramie na deskę rozdzielczą. najprościej to kupić zwirek dla kotów, ryż i zrobić włąsny pochłaniacz wilgości lub kupic gotowy, jednakże ten dywam w miejscach nóg jest bardzo gruby, około 10cm bardzo chłonnej gabki więc sugerowałbym zaprowadzenie auta do firmy co zajmują się detailingiem i wysuszą Ci auto. sprawdź też czy podszybie masz szczelne lub jeśli masz szyberdach to czy z tego miejsca nie przelwa się do srodka