Moje Coupe Oxford Green

Regulamin forum
Podstawowe zasady galerii "Moje auto" :ok:

:bmw: 1. Wybieramy Model BMW tak by nadać prefiks wątku!

:bmw: 2. Galerię zakładamy po przywitaniu się w odpowiednim do tego dziale.

:bmw: 3. Galeria powinna zawierać krótki opis samochodu, np: wyposażenie, rozkodowany vin. Mile widziany opis przeszłości samochodu, planów modyfikacji i plany na przyszłość.

:bmw: 4. Galeria powinna zawierać zdjęcia, im więcej tym lepiej :cwaniak:

:bmw: 5. Staraj się unikać sytuacji pisania postu pod postem, chyba ze następny post dotyczy innego tematu, lub przedstawia nową informację.

:bmw: 6. Trzymaj się zasad kultury osobistej.

:bmw: 7. Instrukcje dodawania zdjęć znajdziecie tutaj: http://e46mania.pl/viewtopic.php?f=3&t=3

Generalna zasada ułatwiająca życie: "Jeśli nie wiesz jak się zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie".
Awatar użytkownika
lukeu
Forumowicz
Forumowicz
BMW: e46 coupe
Rok produkcji: 2003
Nadwozie: Coupe
Kontakt:

Re: Moje Coupe Oxford Green

Post autor: lukeu » 14 wrz 2017, 10:58

Zebrałem się nareszcie do pomalowania zacisków ;) Nie kombinowałem nic z kolorem i myslę, że taki najlepiej pasuje. Wiadomo, że najlepiej byłoby wypiaskować i pomalować proszkiem jednak w feldze wygląda dobrze i to sie liczy ;)
Było:
Obrazek
Jest:
Obrazek
Obrazek

Dystanse też pomaluję, jednak zrobię to jak ściągne je na zimę :) Co do farby to była to Śnieżka Prosto na Rdzę. Chciałem kupić Hammerite, jednak nigdzie nie było a sprzedawca zapewniał, że się sprawdzi.

Awatar użytkownika
Warzyn
Przyjaciele
Przyjaciele
BMW: E46
Rok produkcji: 2002
Podziękował: 7 razy
Kontakt:

Post autor: Warzyn » 14 wrz 2017, 18:40

dobrze wygląda :)

Awatar użytkownika
dominiq1998
Nowicjusz
Nowicjusz
Rok produkcji: 200
Nadwozie: Sedan
Kontakt:

Post autor: dominiq1998 » 14 wrz 2017, 19:34

Czym czyścisz alu?
:bmw: We love BMW :bmw: :serce: :serce: :serce: :serce:

Awatar użytkownika
lukeu
Forumowicz
Forumowicz
Kontakt:

Post autor: lukeu » 15 wrz 2017, 09:40

Warzyn pisze:
14 wrz 2017, 18:40
dobrze wygląda :)
Dzięki :p Z pewnością lepiej, niż stare brudne :D
dominiq1998 pisze:
14 wrz 2017, 19:34
Czym czyścisz alu?
Co każde mycie jadę gąbką i potem psikam jakimś woskiem w sprayu np Sonax BSD, żeby brud łatwo schodził ;) A jak chcesz wyczyścić fegi, które mają stary, wżarty syf to polecam ADBL Vampire Liquid lub tańszy odpowiednik K2 Roton. Psikasz, czekasz, pędzelkujesz i spłukujesz ;) Pozdro

Awatar użytkownika
Gregu82
Forumowicz
Forumowicz
BMW: BMW e46 318
Podziękował: 1 raz
Kontakt:

Post autor: Gregu82 » 16 wrz 2017, 18:30

No no no, zaciski wyszło Panie Konkret !!! To, ze nie piaskowane to i tak nic, bo moje wyglądają przy tych sto razy gorzej hehe.
Klik i jesteś w mojej galerii :bmw: Zapraszam :ok:
viewtopic.php?f=7&t=269

Awatar użytkownika
lukeu
Forumowicz
Forumowicz
Kontakt:

Post autor: lukeu » 15 paź 2017, 09:36

Mało ostatnio wrzucam, ale to nie znaczy, że auto jest niezadbane :D Pochłonęła mnie pasja autodetailingu :p Trochę się tego wszystkiego nazbierało :p Ale bezcenne jest słyszeć od innych ludzi, że "Pan to masz to auto zawsze takie wypucowane", albo pytających się "czy przypadkiem nie sprzedaję tej lalki, bo syn szuka BMW :D "
Obrazek

Wczoraj wyczyściłem i zabezpieczyłem uszczelki drzwi ( w bezramkowcu to podstawa), a na szyby polecała niewidzialna wycieraczka.
Obrazek

Lakier jest gotowy na zimę, bo nie dość że jest na nim pancerny Soft99 Fusso to odświeżam go co mycie ADBL QW lub SSW.
Taki strzał ze stacji z wczoraj:
Obrazek Pozdro ;p

Awatar użytkownika
Warzyn
Przyjaciele
Przyjaciele
Kontakt:

Post autor: Warzyn » 15 paź 2017, 13:02

Porządny arsenał :) tak sie spytam, jak masz nałożoną niewidzialną wycieraczkę, to jak masz włączone wycieraczki bo np zbyt wolno jedziesz by środek był skuteczny, to masz smugi po piórach? U mnie są na tyle mocne po przejechaniu pióra, ze mocno utrudnia widoczność i nie wiem czy to wina przygotowania szyby (środek do szyb Clin i IPA)

Awatar użytkownika
lukeu
Forumowicz
Forumowicz
Kontakt:

Post autor: lukeu » 15 paź 2017, 14:32

Warzyn pisze:
15 paź 2017, 13:02
Porządny arsenał :) tak sie spytam, jak masz nałożoną niewidzialną wycieraczkę, to jak masz włączone wycieraczki bo np zbyt wolno jedziesz by środek był skuteczny, to masz smugi po piórach? U mnie są na tyle mocne po przejechaniu pióra, ze mocno utrudnia widoczność i nie wiem czy to wina przygotowania szyby (środek do szyb Clin i IPA)
Dzięki ;p Nie zauważyłem u siebie tego problemu. Fakt, NW którą mam jest dość budżetową wersją, jednak regularnie odświeżana spełnia swe zadanie. Woda ładnie ucieka, wycieraczki elegancko zbierają. Może nie masz jej u siebie dobrze dotartej, albo problem jest w samych piórach. Cięzko powiedzieć. Spróbuj po aplikacji przejechać szybę IPĄ dodatkowo (sama NW jest na ipie wiec jej nie ściągnie). Tak radzili na kosmetyceaut jak czytałem różne wątki o problemach z tym związanych.

Awatar użytkownika
Warzyn
Przyjaciele
Przyjaciele
Kontakt:

Post autor: Warzyn » 15 paź 2017, 17:39

używam dosłownie tej samej nw, wycieraczki nowe, więc możliwe ze źle przygotowane podłoże pod nw miałem. sprawdze z ipą ten patent :D dzieki za podpowiedź

Awatar użytkownika
Gregu82
Forumowicz
Forumowicz
BMW: BMW e46 318
Podziękował: 1 raz
Kontakt:

Post autor: Gregu82 » 11 lis 2017, 16:15

Fajna kolekcja kosmetyków sie zrobiła, a co najważniejsze robi robotę na samochodzie !!!!!
Klik i jesteś w mojej galerii :bmw: Zapraszam :ok:
viewtopic.php?f=7&t=269