BMW E46 330 ci 2001 by DARO

Regulamin forum
Podstawowe zasady galerii "Moje auto" :ok:

:bmw: 1. Wybieramy Model BMW tak by nadać prefiks wątku!

:bmw: 2. Galerię zakładamy po przywitaniu się w odpowiednim do tego dziale.

:bmw: 3. Galeria powinna zawierać krótki opis samochodu, np: wyposażenie, rozkodowany vin. Mile widziany opis przeszłości samochodu, planów modyfikacji i plany na przyszłość.

:bmw: 4. Galeria powinna zawierać zdjęcia, im więcej tym lepiej :cwaniak:

:bmw: 5. Staraj się unikać sytuacji pisania postu pod postem, chyba ze następny post dotyczy innego tematu, lub przedstawia nową informację.

:bmw: 6. Trzymaj się zasad kultury osobistej.

:bmw: 7. Instrukcje dodawania zdjęć znajdziecie tutaj: http://e46mania.pl/viewtopic.php?f=3&t=3

Generalna zasada ułatwiająca życie: "Jeśli nie wiesz jak się zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie".
Awatar użytkownika
Murphy 13
Nowicjusz
Nowicjusz
BMW: 330 Ci
Rok produkcji: 2001
Nadwozie: Coupe
Kontakt:

Re: BMW E46 330 ci 2001 by DARO

Post autor: Murphy 13 » 06 sie 2017, 20:24

Hejka. Na przednim zderzaku schodzil juz klar w jednym miejscu oprucz tego ma nalatane 250 tysi i maska swoje juz przezyla. Tylny zderzak tez mial rysy i pas pod tylna klapa byl zardzewialy wiec tez naprawilem. Teraz wyglada duzo lepiej. Ogolnie wpadło kilka nowych rzeczy. Nowa kratka w zderzaku bo stara była połamana,tylne lampy w klape bo stare sie rozkleiły. Wypolerowałem swiatła przeciw mgielne i jest mega roznica. Przymierzam sie do Bilstein B12 sport line. Az jestem ciekaw jak to bedzie wygladac. pozdro

Awatar użytkownika
Murphy 13
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

Post autor: Murphy 13 » 23 paź 2017, 12:18

Witam. Jakos mi ostatnio czasu brakuje zeby cos naskrobac. A działo sie ostatnio wiele. W czasie jazdy padl mi alternator. Na szczescie nie byłem daleko od domu i szybko dojechalem do garazu. Alternator zdemontowałem i oddalem do regeneracji na oryginalnych podzespołach. Koszt części to 200 zl a robocizna 60.Jako ze alternator byl wyciagniety to dobrałem sie do uszczelki podstawy filtra oleju . Wymiana uszczelki poszła całkiem sprawnie. Sprawdziłem odrazu roi naponacza i bardzo dobrze bo tez juz były do wymiany.Pasek od klimatyzacji tez juz był popękany wiec tez poszedl do wymiany. Wymieniłem takze olej na Valvoline 5W30 i filtr oleju. Czeka mnie jeszcze wymiana pompy wody i termostatu oraz oleju w skrzyni i dyferencjale. Pogrzebałem tez troche przy dolocie i okazało sie ze mam sparciałe weze i bierze lewe powietrze, sprawdziłem tez dise i zauwazyłem ze mam uszczelke do wymiany ale na szczescie disa jest dobra. Dałem do odmalowania felgi zimowe i zefektu jestem zadowolony.Udało mi sie tez w końcu znaleźć siedzenia Sportsitze w wersji Europejskiej i na dodatek wersja Clubsport co jest rzadko spotykane. Fotele maja kilka skaz ale mysle ze po renowacji i wyzycie u tapicera beda wygladac duzo lepiej.Zastanawiam sie jeszcze nad czarna podsufitka. A teraz kilka zdjęc foteli i autko na zimowym secie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Warzyn
Przyjaciele
Przyjaciele
BMW: E46
Rok produkcji: 2002
Podziękował: 7 razy
Kontakt:

Post autor: Warzyn » 24 paź 2017, 20:49

Dobra robota, serwis jak i dobry fant w postaci sportów w wersji clubsport... coś pieknego :D
Czarną podsufitkę szczerze polecam, u siebie dokładałem i srodek mimo szmaciaków, nabrał takiej przytulności, w twoim przypadku zrobi jeszcze większą robote :)

Awatar użytkownika
Murphy 13
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

Post autor: Murphy 13 » 25 paź 2017, 09:15

Dzięki. No siedzen trochę szukałem i nie jest łatwo znaleźć coś dobrego. Podsufitki juz szukam tak ze napewno wpadnie . Mam jeszcze do odnowienia tunel środkowy wiec roboty mam dużo ale z czasem jest kiepsko. Myślę że na zimę dam sobie spokój bo nie mam za bardzo gdzie robić. Ale postaram się kupić wszystko co potrzeba i zrobić na tip top na wiosnę. 😀