E46 SEDAN "BECIA"

Regulamin forum
Podstawowe zasady galerii "Moje auto" :ok:

:bmw: 1. Wybieramy Model BMW tak by nadać prefiks wątku!

:bmw: 2. Galerię zakładamy po przywitaniu się w odpowiednim do tego dziale.

:bmw: 3. Galeria powinna zawierać krótki opis samochodu, np: wyposażenie, rozkodowany vin. Mile widziany opis przeszłości samochodu, planów modyfikacji i plany na przyszłość.

:bmw: 4. Galeria powinna zawierać zdjęcia, im więcej tym lepiej :cwaniak:

:bmw: 5. Staraj się unikać sytuacji pisania postu pod postem, chyba ze następny post dotyczy innego tematu, lub przedstawia nową informację.

:bmw: 6. Trzymaj się zasad kultury osobistej.

:bmw: 7. Instrukcje dodawania zdjęć znajdziecie tutaj: http://e46mania.pl/viewtopic.php?f=3&t=3

Generalna zasada ułatwiająca życie: "Jeśli nie wiesz jak się zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie".
Awatar użytkownika
Wojtas093
Forumowicz
Forumowicz
BMW: E46
Rok produkcji: 2002
Nadwozie: Sedan
Kontakt:

Re: E46 SEDAN "BECIA"

Post autor: Wojtas093 » 15 kwie 2017, 02:12

Gregu82 pisze:
14 kwie 2017, 20:54
Fajowe koło !!!! Bardzo dobrze wygląda przy tym lakierze. Także nie pozostaje nic innego jak pogratulować dobrego zakupu :) :)
Wielkie dzięki :cwaniak: w końcu się dorobiłem hy hy :D pozdrawiam :cwaniak:

Awatar użytkownika
Wojtas093
Forumowicz
Forumowicz
Kontakt:

Post autor: Wojtas093 » 17 cze 2017, 00:53

Siemaneczko czas leci a u mnie i beci mini zmiany. Mini gdyż nie ma na obecną chwilę czasu ani planów do zrealizowania a jak to mówią co za dużo to nie zdrowo więc aby nie przedobrzyć trzeba się cieszyć z tego co się obecnie ma. A więc tak, od momentu dodania ostatniego postu w którym pochwaliłem się nowymi letnimi felgami tak teraz prezentuje becie w halogenach do których instalacja powoli jest doprowadzana, doszła też zmiana koloru wnętrza plastików, w planach mam zlecenie zamontowania pasa przeciwsłonecznego ale sprawa jest jeszcze do przemyślenia. Ale dość pisania poniżej foty.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Gregu82
Forumowicz
Forumowicz
BMW: BMW e46 318
Rok produkcji: 2003
Podziękował: 1 raz
Kontakt:

Post autor: Gregu82 » 24 cze 2017, 16:41

No i plastiki całkiem fajne, to jest oczywiście folia klejona na ciepło co nie. Ja u siebie chcial bym kupić pomarańczową folię i nią okleić te listwy, ale jakoś nie mogę się na razie na to zdecydować heh.
Klik i jesteś w mojej galerii :bmw: Zapraszam :ok:
viewtopic.php?f=7&t=269

Awatar użytkownika
Wojtas093
Forumowicz
Forumowicz
Kontakt:

Post autor: Wojtas093 » 25 cze 2017, 03:28

Gregu82 pisze:
24 cze 2017, 16:41
No i plastiki całkiem fajne, to jest oczywiście folia klejona na ciepło co nie. Ja u siebie chcial bym kupić pomarańczową folię i nią okleić te listwy, ale jakoś nie mogę się na razie na to zdecydować heh.
Siemasz a dzięki zmiana musi być srebrny już mnie odrzucał :P Nie to nie jest folia , ja to lakierowałem farbą w sprayu, czarny mat wcześniejszą powłokę zdarłem, odtłuściłem i położyłem podkład do tworzyw sztucznych a następnie bazę , kolor.
Z foli zrezygnowałem ze wzgląd na wcześniejsze doświadczenia z nią związane poza tym nie mam do niej nerwów.

Awatar użytkownika
Wojtas093
Forumowicz
Forumowicz
Kontakt:

Post autor: Wojtas093 » 26 cze 2017, 21:46

Siemanko :cwaniak:
Z racji nastania lata i ciepłych dni, postanowiłem nieco wprowadzić mini modyfikację do swojej beci :D
a mianowicie roleta w konsoli którą miałem pod wpływem lat zużyła się popękała i w to miejsce przyszło coś co zdaje egzamin na długie
trasy gdy na dworze słoneczna pogoda :-)
Bajer znalazłem na alledrogo i bez zastanowienia zakupiłem teraz mogę jechać nie przejmując się co zrobić z chłodnym napojem.
poniżej przedstawiam foto - pozdro i szerokości życzę :cwaniak: :bmw:

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Wojtas093
Forumowicz
Forumowicz
Kontakt:

Post autor: Wojtas093 » 13 wrz 2017, 12:39

Siemanko :cwaniak:
Dawno nic nie działo się u mnie z modyfikacjami , a wszystko przez to iż miałem nie miłą sytuacje (wypadek) potrącił mnie samochód i noga była składana operacyjnie. Ale już powoli dochodzę do siebie a co za tym idzie modyfikacje znów ruszyły :)
Odkąd pamiętam marzyło mi się obszyć kierownice, mianowicie mam zamówioną i jutro ją odbieram a dziś postanowiłem zmienić meszki lewarka i ręcznego. ( Mimo iż nie mam M-power) to chciałem trochę koloru i sportu, kierownica też będzie takimi nićmi obszyta, na obecną chwilę tak się to prezentuje :

Obrazek
Meszki lewarek i ręczny

Obrazek
W oczekiwaniu na nową kierownice (obszytą)

Awatar użytkownika
lukeu
Forumowicz
Forumowicz
BMW: e46 coupe
Rok produkcji: 2003
Nadwozie: Coupe
Kontakt:

Post autor: lukeu » 14 wrz 2017, 09:29

Już wygląda to super ;) Pokaż zdjęcie od razu jak przyjdzie kierownica ;) Efekt byłby idealny jakbyś sobie zregenerował Bollem tunel środkowy. PS Wracaj do zdrowia

Awatar użytkownika
Wojtas093
Forumowicz
Forumowicz
Kontakt:

Post autor: Wojtas093 » 14 wrz 2017, 11:24

lukeu pisze:
14 wrz 2017, 09:29
Już wygląda to super ;) Pokaż zdjęcie od razu jak przyjdzie kierownica ;) Efekt byłby idealny jakbyś sobie zregenerował Bollem tunel środkowy. PS Wracaj do zdrowia
Dzięki wielkie za pozytywny komentarz :D z góry dzięki mam nadzieje że jak najszybciej odzyskam sprawność :D a nad tym tunelem, przyznam że myślałem i muszę przyznać że masz dobry pomysł, lecz nie wiem czy w tym roku uda mi się go zrealizować ;]

Awatar użytkownika
Wojtas093
Forumowicz
Forumowicz
Kontakt:

Post autor: Wojtas093 » 14 wrz 2017, 11:31

Siemanko :cwaniak: pozytywna energia dziś odebrałem swój urodzinowy prezent który sprawili mi rodzice, być może jutro zabiorę się za montaż, na obecną chwilę kierownica prezentuję się tak :

Obrazek

Awatar użytkownika
DżemaS :D
Forumowicz
Forumowicz
Podziękował: 1 raz
Kontakt:

Post autor: DżemaS :D » 14 wrz 2017, 18:01

Jest śliczna :)
Jaki koszt takiego zabiegu?
Walcz do utraty tchu o wspaniałe BMW :bmw: