[E46] Moja Beti 320d Turasek 150km 2003r

Regulamin forum
Podstawowe zasady galerii "Moje auto" :ok:

:bmw: 1. Wybieramy Model BMW tak by nadać prefiks wątku!

:bmw: 2. Galerię zakładamy po przywitaniu się w odpowiednim do tego dziale.

:bmw: 3. Galeria powinna zawierać krótki opis samochodu, np: wyposażenie, rozkodowany vin. Mile widziany opis przeszłości samochodu, planów modyfikacji i plany na przyszłość.

:bmw: 4. Galeria powinna zawierać zdjęcia, im więcej tym lepiej :cwaniak:

:bmw: 5. Staraj się unikać sytuacji pisania postu pod postem, chyba ze następny post dotyczy innego tematu, lub przedstawia nową informację.

:bmw: 6. Trzymaj się zasad kultury osobistej.

:bmw: 7. Instrukcje dodawania zdjęć znajdziecie tutaj: http://e46mania.pl/viewtopic.php?f=3&t=3

Generalna zasada ułatwiająca życie: "Jeśli nie wiesz jak się zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie".
Awatar użytkownika
najelli89
Kobietki
Kobietki
BMW: e46 320D 150KM
Rok produkcji: 2003
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

[E46] Moja Beti 320d Turasek 150km 2003r

Post autor: najelli89 » 23 sty 2018, 08:53

Witam serdecznie. Chciałabym Wam przedstawić moją Bunie, może już nie moweczka bo w Marcu stuknie roczek :cwaniak: :) Nie zawsze jest kochana bo ma swoje foszki ale jak to mowia jaka pani takie auto :aniolek: :p Od zawsze podobały mi sie :serce: :bmw: :serce: . Nie wyobrazam sobie innej marki w moim garazu....
- Moze dla niektorych bedzie brzydkim turasem bez bajerow ale jest MOIM TURASEM BEZ BAJEROW :) :serce:
Pod maska ma 150 kucy ( czasami i to juz malo ), automat ( tak wiem ... ).
Kilka zdj mojej pieknej

Obrazek

W ty czzasie wymienilam kierunki z tych pomaranczowych na biale.

Obrazek

:bmw: :bmw: :bmw: :bmw:

Pozdrawiamy :)
Angela
:serce: :bmw: :ok: :* :D Obrazek