Czujnik położenia ssącego wałka rozrządu w M52TUB28 ??

Awatar użytkownika
Thrasher
Nowicjusz
Nowicjusz
BMW: BMW E46 CI
Rok produkcji: 1999
Nadwozie: Coupe
Kontakt:

Czujnik położenia ssącego wałka rozrządu w M52TUB28 ??

Post autor: Thrasher » 22 maja 2017, 09:41

Witam mam problem z czujnikiem położenia ssącego wałka rozrządu (ten z kabelkiem) w silniku M52TUB28 jaki powinien mieć właściwy nr.OEM BMW ?? ja wcześniej miałem włożony ori BMW 1438081-B (ale ktoś kiedyś mi mówił że ten z literką -B to do silnika M43) i wywalał mi błąd , zmieniłem na jakiś zamiennik 1438081 Checka mi nie wyświetla ale po jakimś czasie zamula i nadal po podłączeniu do kompa wyświetla błąd położenia wałka ssącego po skasowaniu czasem błąd pojawia się po kilku minutach a czasem po kilkudziesięciu przejechanych km wiadomo wtedy nie ma pełnej mocy i spalanie sporo wzrasta , teraz chcę kupić ORI BMW( pewnie używka bo nówka około 400zł) i mam pytanko jaki powinien mieć NR. części OEM BMW ten czujnik żeby na 100% był właściwy i przede wszystkim działał jak należy w silniku M52TUB28 , a może ktoś z Warszawki lub okolic miałby taki na podmiankę w celu sprawdzenia lub na sprzedaż ???

Pozdrawiam i czekam na info ...