Mam kilka pytań odnośnie BMW

Awatar użytkownika
FeNiKs95
Nowicjusz
Nowicjusz
BMW: BMW E-46
Rok produkcji: 2003
Nadwozie: Sedan
Kontakt:

Mam kilka pytań odnośnie BMW

Post autor: FeNiKs95 » 13 paź 2016, 17:37

Witam wszystkich . dziś byłem wycenić e 46 2003 r sedan polift 2 litry diesel 150 km 204tyś (w co wątpię ) 6 biegów xenony skóry czarny z niemiec sprowadzona wszystko ładnie . na drzwiach kierowcy od dołu do roboty zaczyna brać ruda tak samo zaczynają się na prawy błotnik bąbelki małe i słupek przedniej szyby do tego otarcia typowo parkingowe zderzaka z przodu tył kilka wgnieceń . Pod spodem wydech miedzy 2 a 3 tłumikiem spawany i potrzeba konserwacji by się już przydała . miernik wskazywał w granicach 200/250 maska , drzwi boczne pasażera do 300 dochodziło dach ok 180 inne elementy też w takich granicach do 200 . techniczne zawieszenie na 75 % oscylowało hamulce też były jakoby po wymianie ( nie pamiętam wartości ) wiec od tej strony nie było żadnych uwag . do tego szyby były od różnych producentów boczne od jednego przód od innego . co do przebiegu kierownica i drążek zmiany biegów wykazywały znaczne starcie wiec śmiem twierdzić że nie ma tylu . co do silnika przyspiesza ładnie zwinnie nie szarpie . teraz tak cena za jaką była wystawiona to 16900 zeszła do 15 850 ale mam teraz zasadnicze pytanie opłaca się wpakować czy za do max 17 k bo tyle dysponuję aktualnie znajdę coś w lepszym stanie ? do tego bałagan w papierach kupiono w de przerejestrowana w pl sprzedana teraz ten co kupił sprzedaje ale sprzedający jest inny ( typowy handlarz ) wiec czy za do max 17k znajdę bardziej zadbaną bunie bo nie chce postawić na podwórku by stała i bym ją robił i wynajdywał inne wady . proszę do dość szybką pomoc za wszystkie rady dziękuję :)

Awatar użytkownika
eveneme
Administrator
Administrator
BMW: BMW E46 320d
VIN: WBAAS71040FY21859
Podziękował: 14 razy
Kontakt:

Re: Mam kilka pytań odnośnie BMW

Post autor: eveneme » 13 paź 2016, 18:44

Odpuść sobie to autko :), skoro tłumnik spawany itp to znaczy, że gosciu żydził i wszystko po taniości w aucie robił :) Ja sam sprowadziłem z Niemiec i jestem zadowolony :)
"W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. "

Awatar użytkownika
FeNiKs95
Nowicjusz
Nowicjusz
BMW: BMW E-46
Kontakt:

Post autor: FeNiKs95 » 16 paź 2016, 08:49

Raz sie żyje jest moja :)

Awatar użytkownika
GearMar_pl
Forumowicz
Forumowicz
BMW: e46
Kontakt:

Post autor: GearMar_pl » 09 lis 2016, 11:00

W takim razie wstaw zdjęcie jeżeli możesz i pochwal się na forum, chętnie zobaczymy i ocenimy jak się prezentuje. Wymaga póki co na start dużego wkładu własnego? Podaj więcej szczegółów.