Wysyłka zderzaka - Problem

Awatar użytkownika
Kordian91
Nowicjusz
Nowicjusz
BMW: E46 328
Rok produkcji: 1999
Nadwozie: Coupe
Kontakt:

Wysyłka zderzaka - Problem

Post autor: Kordian91 » 28 lip 2016, 16:46

Witam

Potrzebuje wysłać zderzak tylni z M3 E46 , ale nie bardzo wiem jak go zapakowac. Bylem dzis w punkcie DPD i powiedzieli ze tylko i wylacznie musi byc w w kartonie, ja myslalem ze zabezpieczenie go kartonami i owiniecie strzechem wystarczy ale niestety. Czy ktos z was kiedys moze wysylal tylny zderzak kurierem i podpowie mi ktora firma wysle go bez wstawiania do kartonu bo nawet nie wiem skad wykombinowac taki karton na to .

Awatar użytkownika
eveneme
Administrator
Administrator
BMW: BMW E46 320d
Rok produkcji: 2003
VIN: WBAAS71040FY21859
Nadwozie: Sedan
Podziękował: 14 razy
Kontakt:

Re: Wysyłka zderzaka - Problem

Post autor: eveneme » 28 lip 2016, 22:36

wyślij K-EX'em najlepiej zamów kuriera na trzepaczka.com.pl na bank wezmą bez kartonu ale w razie wu dobrze zabezpiecz żeby podczas transportu go nie połamali :) Dobrze jest ubezpieczyć przesyłkę i żeby osoba która bedzie go odbierać sprawdziła przed odbiorem czy jest cały :)
"W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. "

Awatar użytkownika
GearMar_pl
Forumowicz
Forumowicz
BMW: e46
Rok produkcji: 2003
Nadwozie: Sedan
Kontakt:

Re: Wysyłka zderzaka - Problem

Post autor: GearMar_pl » 09 lis 2016, 10:54

Karton też nie jest złym zabezpieczeniem, tylko wewnątrz obowiązkowo dałbym wolfie bąbelkową aby nic nie uszkodziło zderzaka, plus oczywiście ubezpieczył przesyłkę, niezależnie od tego na jaką firmę kurierską się zdecydujesz.