Wzmacniacz + skrzynka

Awatar użytkownika
H3AV3N
Nowicjusz
Nowicjusz
BMW: e46/318d
Rok produkcji: 2003
Nadwozie: Sedan
Kontakt:

Wzmacniacz + skrzynka

Post autor: H3AV3N » 18 sie 2016, 18:44

Witam. Panowie mam problem zakupiłem skrzynkę z pionieera 1200 i wzmacniacz 800. Jako iż się na tym tak bardzo nieznam to liczylbym na waszą pomoc. Sygnał leci z tylnego głośnika poprzez konwerter z konwertera lecą chinche do wzmacniacza. I tu mi to nie pasuje... Ponieważ skrzynka gra ale gdy podglosnie nagle mi się wyłącza. Nie można nawet podkręcić mocniej basu bo odrazu wybija... Koledzy mówili że zamiast podłączyć chinche do konwertera powinienem je mieć w radiu tylko chciałbym zostawić oryginalne radio, a w oryginalnym niema wejść na chinche :/
I jeżeli byście mogli mi opisać krok po kroku jak to podłączyć by ładnie grało to byłbym wam niezmiernie wdzięczny. Dorzucam parę zdjęć jeżeli coś pomogą.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
eveneme
Administrator
Administrator
BMW: BMW E46 320d
VIN: WBAAS71040FY21859
Podziękował: 15 razy
Kontakt:

Re: Wzmacniacz + skrzynka

Post autor: eveneme » 18 sie 2016, 23:51

Sprawdź połączenia kabli i napięcie czy po podkreceniu basu czasami nie brakuję prądu albo wzmacniacz nie przechodzi w tryb awaryjny :)
"W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. "

Awatar użytkownika
H3AV3N
Nowicjusz
Nowicjusz
BMW: e46/318d
Kontakt:

Post autor: H3AV3N » 19 sie 2016, 00:00

Zobaczę. Ale założę się napewno ze gdybym włożył tam radyjko z chinchami z tyłu to po podłączeniu tablicę rejestracyjne wypadają :p
Ale chcę zostawić oryginalne :d

Awatar użytkownika
MATEOXXX
Nowicjusz
Nowicjusz
BMW: 328
Rok produkcji: 1998
VIN: EZ
Kontakt:

Post autor: MATEOXXX » 06 wrz 2016, 23:34

Po pierwsze to podłącz dobrze subwoofer tzn. [ -CH4 ] <--- TO JEST MINUS , [ CH3+ ] <---- A TO PLUS (to jest wpięcie mostkowe prawie 2 razy większa moc ) , Następna sprawa nie potrzebujesz tego konwertera ponieważ masz wejście we wzmaku oznaczone HIGH INPUT po po prawej i lewej takie małe kwadratowe 3 pinowe tylko że musisz mieć taką kostkę specjalną z przewodami . Następna sprawa masz wzmacniacz 4 kanałowy z tym że z 2 kanałów możesz zrobić mostek . Jeżeli podepniesz tak jak Ci mówiłem wcześniej czyli CH4 i CH3 to podłączasz też cinche pod te kanały ;) . Ostania sprawa , podłącz zaizoluj ładnie te przewody zastosuj odpowiedni bezpiecznik na plusie albo minusie jak wygodniej , daj lepszy przewód masowy ;)

A tak btw. to zapoznaj się z instrukcją najlepiej :D