SPRZEDAM - e46, 325i, 192KM, LPG - IGŁA, OKAZJA

Awatar użytkownika
skowronvip
Nowicjusz
Nowicjusz
BMW: e46
Rok produkcji: 2003
Nadwozie: Sedan
Kontakt:

SPRZEDAM - e46, 325i, 192KM, LPG - IGŁA, OKAZJA

Post autor: skowronvip » 25 maja 2017, 09:24

Witam, Panowie i Panie. Mam na sprzedaż BMW E46, w wyjątkowym stanie, z mocnym silnikiem: 325i, 192KM
Wyprzedzanie tym autem to poezja, a dzięki instalacji LPG, każde wyprzedzanie jest o połowę tańsze.

Bogate wyposażenie a w tym między innymi:
- klimatronik w pełni sprawny,
- multifunkcyjna kierownica,
- tempomat,
- radio BMW ze zmieniarką na 6 CD w bagażniku,
- kontrola trakcji
- czujniki cofania,
- elektryczne szyby,
- elektryczne i podgrzewane lusterka
- nowy akumulator

Samochód w świetnym stanie, piękny błękitny lakier bez grama rdzy, co widać na zdjęciach i w rzeczywistości.
Auto ma ładne 17 calowe alufelgi, na których są nowiutkie opony KUMHO 235/45 17;, przejechałem na nich może ok 10 tys km. Warto dodać, że są to opony klasy premium - kosztowały ponad 1400 zł i trzymają się asfaltu jak przyklejone.
Do auta jest też ładna zapasówka, też na 17 calowej aluminiowej feldze od kompletu.
Wszystkie elementy karoserii wyglądają na oryginalne więc uznaję, że samochód jest bezwypadkowy.
Oczywiście zapraszam z czujnikami lakieru. Nie mam nic przeciwko wizycie w autoryzowanym serwisie, bądź na stacji diagnostycznej.

Samochód ma założoną nową instalację gazową, na której przejechałem niecałe 15 tys km. Jest to instalacja sekwencyjna firmy KME NEVO za 3500 zł. Do instalacji mam oczywiście komplet dokumentów do rejestracji wraz z certyfikatem na butle. Butla gazowa w kole zapasowym. Wlew gazu, umieszczony jest pod klapką wlewu paliwa, a wskaźnik poziomu gazu w schoweczku przy skrzyni biegów - praktycznie i dyskretnie.

Samochód ma dowód V5C, wystawiony na mnie, do tego aktualnie ważne ubezpieczenie i przegląd, oraz angielskie legalne tablice (nie jakieś naklejki), dzięki temu można nim zjechać na kołach i bez problemu zarejestrować w PL.

Nie interesuje mnie zamiana. Cena 9800 zł, do niewielkiej negocjacji. Auto do obejrzenia w Grodzisko Górne k. Leżajska, Podkarpacie

Nr kontaktowy: 785-645-341 jeśli nie odbieram wyślij sms BMW, a postaram się oddzwonić tak szybko jak będzie to możliwe. Zapraszam do oględzin i zakupu.

Awatar użytkownika
skowronvip
Nowicjusz
Nowicjusz
BMW: e46
Rok produkcji: 2003
Nadwozie: Sedan
Kontakt:

Re: SPRZEDAM - e46, 325i, 192KM, LPG - IGŁA, OKAZJA

Post autor: skowronvip » 25 maja 2017, 09:29

Nie mogę dodać obrazków bezpośrednio do forum więc wklejam linka: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria ... yIjPW.html