[S] Maska E46 polift / Titansilber

Awatar użytkownika
TSJ
Nowicjusz
Nowicjusz
BMW: E46 320D
Rok produkcji: 2004
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

[S] Maska E46 polift / Titansilber

Post autor: TSJ » 21 wrz 2016, 23:54

Elo,
jako że udało mi się wreszcie dorwać maskę w kolor, na sprzedaż trafia dotychczasowa. Maska bezwypadkowa (żadne szpachle i inne wynalazki do rzeźbienia). Jakiś czas temu zaczęła się za nią zabierać ruda, dwa lata temu przed zimą na przodzie została uraczona lakierem w kolor nabitym w szprejpuchę (ostatnie dwa zdjęcia pokazują zakres szprejowania), niestety ruda wylazła ponownie - czyli jest do lakierowania (chyba, że ktoś nie przywiązuje do tego wagi).
Nie licząc przodu z rdzą, stan ogólny dobry - kilka odprysków od kamieni, z czego większość zabezpieczona. Spód bez śladów rdzy czy uszkodzeń. Nerki mają połamane zaczepy i potrafią się rozpiąć (nie wypadają), przez ponad rok tak jeżdżone bez większego problemu, czasem trzeba docisnąć.
Ps. rdza nie wchodzi głęboko, do ogarnięcia drobnym papierem.

Biorąc pod uwagę ceny powyginańców dostępnych na allego, traktuję to jako okazję :)
Polakierować (lub nie), zakładać i jeździć.

Ze względu na to że nie jestem handlarzem, a maska ma swój gabaryt, preferowany odbiór osobisty w Gdyni (mogę ją podrzucić w okolice za zwrot kosztów).

Zdjęcia maski:
http://www.olx.pl/oferta/e46-maska-pokr ... hHDZR.html