Znaleziono 44 wyniki

autor: GearMar_pl
29 lis 2016, 14:42
Forum: Ogólne / Techniczne
Temat: Dylemat .....
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 521

Re: Dylemat .....

Każde z podanych powyżej spokojnie zniosą takie obciążenie ze wskazaniem na Sachsa, które zbierają bardzo dobre opinie, masz jeszcze Monroe- znajomy bardzo je chwali. Podaj w jakim budżecie z zakupem amorków chciałbyś się zmieścić bo cenowo też się od siebie rożna.
autor: GearMar_pl
29 lis 2016, 14:40
Forum: Ogólne / Techniczne
Temat: PROBLEM Z KLIMATYZACJĄ
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 630

Re: PROBLEM Z KLIMATYZACJĄ

Przyczyn może być kilka, akurat popularny "jeż" jest jedną z nich, kiedy ostatnio nabijałeś klimę oraz czy osobo występuje problem z nawiewem kiedy jest wyłączona czy nie ma to znaczenia?? Postaraj się podać więcej szczegółów i wtedy postaramy się doradzić.
autor: GearMar_pl
19 lis 2016, 12:14
Forum: Blacharstwo i lakiernictwo
Temat: Blacharz/lakiernik w Poznaniu
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1100

Re: Blacharz/lakiernik w Poznaniu

To już pytanie do Użytkowników z Poznania którzy są na forum, oni najlepiej będą orientować się w temacie aby polecić kogoś sprawdzonego. A co dokładnie się dzieje z progami, pogięte czy rdza?
autor: GearMar_pl
19 lis 2016, 12:13
Forum: Silniki diesel
Temat: Malutki problem..
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 1095

Re: Malutki problem..

Ale czegoś nie rozumiem bo piszesz, ze mechanik wymienił dwumas tak? Czy problem ze stukaniem czy dragniami w dalszym ciągu występuje? Piszesz trochę zawile i ciężko jest zrozumieć o co dokładnie chodzi, a druga kwestia to podłączenie pod komputer i zobaczysz jaki kod błędu wskaże.
autor: GearMar_pl
19 lis 2016, 12:09
Forum: Zakup BMW
Temat: Proszę o opinie :)
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 874

Re: Proszę o opinie :)

Nr 3 najbardziej przypadł mi do gustu, przynajmniej po zdjęciach plus sensownie opisane co ostatnio było wymieniane, a jeżeli nie masz daleko to obejrzyj także nr 2 chociaż przebieg wydaje mi sie być nieco zaniżony.
autor: GearMar_pl
19 lis 2016, 12:07
Forum: Zakup BMW
Temat: Co najlepsze?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 488

Re: Co najlepsze?

Jeżeli miałby być to głównie trasy, wówczas śmiało można polecać bardzo dobrego i dynamicznego diesla 3.0, jednak do użytkowania po mieście średnio się sprawdzi i narazisz się na koszty. Najlepsza opcja to wg mnie 2.8 plus dobra instalka lpg. Jeżeli dużo jeździsz to zwróci się po roku lub góra dwóch.
autor: GearMar_pl
19 lis 2016, 12:05
Forum: Silniki benzynowe
Temat: Montaż LPG. Czy warto?
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 1247

Re: Montaż LPG. Czy warto?

Trudno się z tym nie zgodzić, tutaj podstawą jest przede wszystkim dobra instalacja lpg na podzespołach z wyższej półki, na tym nie ma co oszczędzać. Druga kwestia czy lpg Ci się zwróci, jeżeli mało jeździsz to nie ma sensu, co innego jeśli robisz powiedzmy 20k km rocznie.
autor: GearMar_pl
19 lis 2016, 12:04
Forum: Silniki benzynowe
Temat: Po wymianie oleju ledwo jedzie
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 864

Re: Po wymianie oleju ledwo jedzie

Rozrząd akurat w tym przypadku nie ma nic do rzeczy, a przyczyn takich problemów z autem które opisujesz, może być naprawdę wiele więc proponuję odwiedzić innego mechanika aby postawił diagnozę. Niech sprawdzi też uszczelkę pod głowicą.
autor: GearMar_pl
19 lis 2016, 12:01
Forum: Silniki benzynowe
Temat: Uszczelka pod głowicą???
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 840

Re: Uszczelka pod głowicą???

W takim razie daj znać na forum czy wszystko jest okej jak już odbierzesz auto od mechanika, akurat częściami do BMW zajmujemy się na co dzień i w razie dodatkowych pytań czy wątpliwości chętnie doradzimy, pomożemy na forum.
autor: GearMar_pl
19 lis 2016, 11:58
Forum: Silniki benzynowe
Temat: Płyn chlodniczy
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 1282

Re: Płyn chlodniczy

Nic dodać nic ująć, powyżej wszystko zostało już dokładnie opisane i przedstawione zgodnie z instrukcją obsługi samochody i można przystępować do działania, Samo odpowietrzanie układu nie jest jak widać czymś skomplikowanym, ale jeżeli nie mamy doświadczenia to lepiej to zostawić i zlecić mechanikowi.